Сьогодні у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї презентували виставку «ЕТНОВІДЛУННЯ КРІЗЬ ВІКИ», приурочену до 135-ти річчя Першої крайової ...
27 Липня, 2024
Запрошуємо усіх на вражаючу фотовиставку “Аби ДобраНіч”, на якій ви матимете можливість побачити унікальні світлини, зроблені тернопільським захисником – військовим 44 окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола, Юрієм Костишином (відомим як “Кіт Характерник”).
Його фото відображають прекрасний світ, який він зумів побачити навіть в умовах страшної війни у період з лютого 2022 по вересень 2023 року в районі Бахмуту та Запорізької області.
Юрій народився у Тернополі, закінчив місцеву школу та отримав освіту в Тернопільському педагогічному університеті. З 2014 року він захищав нашу країну, беручи участь у військових операціях на сході України.
Виставка експонуватиметься у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї з 28 лютого! Не пропустіть цю нагоду побачити світ очима справжнього військового та талановитого фотографа!
Попередній запис
Наступний запис
Сьогодні у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї презентували виставку «ЕТНОВІДЛУННЯ КРІЗЬ ВІКИ», приурочену до 135-ти річчя Першої крайової ...
Вшанувати День Державного Прапора України і тридцять першу річницю Незалежності України Тернопільський обласний краєзнавчий музей гостинно запрошує усіх ...
Запрошуємо ознайомитися з подіями, які ми запланували на травень у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї. Очікуємо на вас з 9.00 до 17.00 год ...