Главная / Виставки / Фотовиставка "Аби ДобраНіч"

Фотовиставка “Аби ДобраНіч”

Запрошуємо усіх на вражаючу фотовиставку “Аби ДобраНіч”, на якій ви матимете можливість побачити унікальні світлини, зроблені тернопільським захисником – військовим 44 окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола, Юрієм Костишином (відомим як “Кіт Характерник”).

Його фото відображають прекрасний світ, який він зумів побачити навіть в умовах страшної війни у період з лютого 2022 по вересень 2023 року в районі Бахмуту та Запорізької області.

Юрій народився у Тернополі, закінчив місцеву школу та отримав освіту в Тернопільському педагогічному університеті. З 2014 року він захищав нашу країну, беручи участь у військових операціях на сході України.

Виставка експонуватиметься у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї з 28 лютого! Не пропустіть цю нагоду побачити світ очима справжнього військового та талановитого фотографа!

Рекомендуємо

Майстер-класи “Історія давнього стібка” (зустріч 2)

В рамках нового проєкту “Історія давнього стібка” запрошуємо на майстер-клас «Комір-стійка чоловічої сорочки техніками лиштва і січене» за ...

Обраний Словом, у Слові стверджений…

У рамках вечора пам’яті поета-дисидента Степана Сапеляка «Тривалий рваний зойк…», першого лютого 2018 року о 16.00 год. відбудеться презентація ...

Наукова конференція «Суспільство і природа: від минулого до майбуття» (до 100-річчя від дня народження Миколи Чайковського)

Шановні колеги!  6 вересня 2022 року о 10:00 год. у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відбудеться наукова конференція «Суспільство і ...