Недавно тернополянин – учасник оборони цілісності України зі Сходу привіз артефакти, котрі породила сьогоднішня війна. Систематизувавши подароване, ...
27 Липня, 2024
Попередній запис
Наступний запис
Недавно тернополянин – учасник оборони цілісності України зі Сходу привіз артефакти, котрі породила сьогоднішня війна. Систематизувавши подароване, ...
У Тернопільському обласному краєщнавчому музеї відбулось відкриття унікальної виставки дерев’яних скульптур «ІВАН МЕРДАК. 90 РОКІВ», яка вже впродовж року ...
Друзі! в рамках музейного проєкту “Відома невідома Україна” відбудеться зустріч учасників дискусійного клубу. Дата: 15 грудня 2023 року ...