22 січня, у День Соборності України, в Тернопільський обласний краєзнавчий музей завітали особливі гості – молоде покоління, солдати строкової служби ...
27 Липня, 2024
Попередній запис
22 січня, у День Соборності України, в Тернопільський обласний краєзнавчий музей завітали особливі гості – молоде покоління, солдати строкової служби ...
Завантажити абонемент на відвідування музею можна тут: Музейний абонемент ТОКМ Новинка у музеї! Вивчай і пізнавай історію ...
Як у давнину прикривали волосся – символ богині неба, землі, багатства, розвитку духовних сил, енергії, плодючості, здоров’я та скорботи дізнавались 8 ...