Главная / Зустрічі / Генеральний консул Республіки Польща гість музею

Генеральний консул Республіки Польща гість музею

ГЕНЕРАЛЬНИЙ КОНСУЛ РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ЛУЦЬКУ СЛАВОМІР МІСЯК ГІСТЬ МУЗЕЮ!
Сьогодні 7 лютого, в рамках робочого візиту до Тернополя, Генеральний Консул Республіки Польща в Луцьку Славомір Місяк і віце-консул Міхал Банась відвідали Тернопільський обласний краєзнавчий музей.
          
Гостей супроводжували голова Польського центру культури і освіти імені професора Мєчислава Кромпця в Тернополі п. Петро Фриз та заступник голови громадської ради при Тернопільській ОДА доктор філософії, академік академії соц. управління Іван Іскерський.
 
          
Заступник директора з наукової роботи Наталя Чеканова, завідувачі відділів стародавньої історії Олег Гаврилюк і природи Антоніна Баран ознайомили гостей з історією створення, експозиційними відділами та окремими експонатами, фондами, роботою музею в умовах воєнного стану.
 
           
Розказали про підготовку до проведення Всеукраїнської науково-краєзнавчої конференції з міжнародною участю «Традиції краєзнавства: регіональний аспект» (до 110-річчя Тернопільського обласного краєзнавчого музею) запланованої на квітень 2023р.
В ході зустрічі були намічені напрямки співпраці з консульством і Республікою Польща загалом в сучасних умовах і на перспективу.
 
       
 
Роман Мацелюх заступник директора з питань розвитку та комунікацій ТОКМ

Рекомендуємо

Кістяні гребені, орнаментовані солярними знаками (із фондів музею)

Кістяні гребені з багатьох ЧЕРНЯХІВСЬКИХ могильників нерідко вкриті цілою серією СОЛЯРНИХ СИМВОЛІВ. На більшості з них солярна орнаментація подана в ...

Науково-краєзнавча конференція «Романтик історичної прози» (до 150-річчя від народження Богдана Лепкого)

Шановні колеги! 2 листопада 2022 року о 10:00 год. у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відбудеться науково-краєзнавча конференція «Романтик ...

Звідки прийшов Святий Миколай?

 В Україні Миколай – найбільш шанований святий. І ще сто років тому хатня ікона Чудотворця стояла майже в кожній українській домівці. Святий Миколай – ...