Главная / Зустрічі / Генеральний консул Республіки Польща гість музею

Генеральний консул Республіки Польща гість музею

ГЕНЕРАЛЬНИЙ КОНСУЛ РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ЛУЦЬКУ СЛАВОМІР МІСЯК ГІСТЬ МУЗЕЮ!
Сьогодні 7 лютого, в рамках робочого візиту до Тернополя, Генеральний Консул Республіки Польща в Луцьку Славомір Місяк і віце-консул Міхал Банась відвідали Тернопільський обласний краєзнавчий музей.
          
Гостей супроводжували голова Польського центру культури і освіти імені професора Мєчислава Кромпця в Тернополі п. Петро Фриз та заступник голови громадської ради при Тернопільській ОДА доктор філософії, академік академії соц. управління Іван Іскерський.
 
          
Заступник директора з наукової роботи Наталя Чеканова, завідувачі відділів стародавньої історії Олег Гаврилюк і природи Антоніна Баран ознайомили гостей з історією створення, експозиційними відділами та окремими експонатами, фондами, роботою музею в умовах воєнного стану.
 
           
Розказали про підготовку до проведення Всеукраїнської науково-краєзнавчої конференції з міжнародною участю «Традиції краєзнавства: регіональний аспект» (до 110-річчя Тернопільського обласного краєзнавчого музею) запланованої на квітень 2023р.
В ході зустрічі були намічені напрямки співпраці з консульством і Республікою Польща загалом в сучасних умовах і на перспективу.
 
       
 
Роман Мацелюх заступник директора з питань розвитку та комунікацій ТОКМ

Рекомендуємо

Штрихи до історії музею

Пропонуємо вашій увазі декілька штрихів до історії Тернопільського обласного краєзнавчого музею. 13 квітня 1913 року  відбулася подія далеко не ...

Францішек Клееберг – генерал Війська Польського з Тернополя

Францішек Клееберг – генерал Війська Польського з Тернополя Народився майбутній генерал в родині колишнього учасника польського повстання 1863–1864 ...

День захисників і захисниць України

ДЕНЬ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ У 2014 році з метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, ...