Главная / Експозиція / Кабіна комбайна

Кабіна комбайна

Кабіна коренезбиральної самохідної машини (комбайна) КС-6Б, виготовлена  фірмою Фортшрітт (Німеччина), на початку 1980-х років.

 

 

Комбайни КС-6Б випускалися на Тернопільському комбайновому заводі з середини 1970-х років. Були призначені для збору цукрових буряків з охопленням шести рядків. Багато компонентів комбайну вироблялися у Німеччині.

 

 

Цікавою була кабіна оператора, що розташовувалась на високій платформі в передній частині машини. Виготовлена із великими скляними вікнами, вона значно збільшувала оглядовість під час роботи, що було максимально комфортним для водія.

 

 

У кабіні працювала система очистки повітря, підігрів, покращене шумопоглинання, герметичність, система автоматичного контролю робочих органів, освітлення та інші пристрої.

 

 

Оснащений складною електронною системою автоматичного контролю і сигналізації та гідравлічною системою автоматичного керування рухом – він був найкращим, за що і відзначений  чотирма золотими та бронзовою медалями на міжнародних ярмарках.

 

 

Випускалися тернопільські комбайни до початку 2000-х років.

 

 

Попередній запис

Макет криївки

Наступний запис

Тачанка

Рекомендуємо

У музеї відбулася Всеукраїнська науково-краєзнавча конференція

19 березня 2024 року у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відбулася Всеукраїнська науково-краєзнавча конференція з міжнародною участю «Борщівська ...

Вічна мова поштових знаків!..

З 18 травня 2012 року мандрівний філателістичний проект  столичного ентузіаста Олександра Канівця  «Останнім шляхом Кобзаря», приурочений 150-річчю ...