27 листопада 2014 року відбулася Всеукраїнська науково-краєзнавча конференція “Природоохоронна спадщина: проблеми та перспективи (Дендрологія – важливий ...
27 Липня, 2024
«Складовою» відзначення 145-річчя від народження української оперної співачки світової слави Соломії Крушельницької постало відвідання тематичного експозиційного розділу відділу стародавньої історії нашого музею. Маловідомі життєво-творчі епізоди краянки змістовно та емоційно виповіла Тетяна Штокайло.
Зацікавлена аудиторія «засипала» екскурсовода багатьма запитаннями.
За участю поважних гостей: заступника голови Тернопільської обласної ради Любомира Крупи, заступника голови – керівника апарату Тернопільської ОДА Ігора Вонса, заслуженого працівника культури України, голови благодійного фонду «Соломія» Марти Подкович, заслуженого діяча мистецтв України Михайла Рудзінського, члена Асоціації філателістів України Юрія Ковалькова, виконувачки обов’язків директора Тернопільського обласного державного музичного училища ім. Соломії Крушельницької Лариси Римар відбулося клубне спецпогашення поштової продукції.
Принагідно, експонується філателістична виставка «Уклін Тобі, Соломіє!» (проект Юрія Ковалькова, Тернопіль).
Попередній запис
Наступний запис
27 листопада 2014 року відбулася Всеукраїнська науково-краєзнавча конференція “Природоохоронна спадщина: проблеми та перспективи (Дендрологія – важливий ...
У рамках вечора пам’яті поета-дисидента Степана Сапеляка «Тривалий рваний зойк…», першого лютого 2018 року о 16.00 год. відбудеться презентація ...
ХVIII ст., а особливо його останні два десятиріччя, ─ час ухвалення конституцій: 1787 ─ конституція США ,1791 ─ конституції Франції та Польщі. ...