Життєва гра Майстра тримає в напруженні від початку до кінця. Звершувалося надскладне особливе призначення – бути Людиною, стати Театром, залишитись ...
27 Липня, 2024
У київській середній загальноосвітній школі № 175, в якій навчався Валерій Марченко, створено музей його імені. 22 вересня 2011 року школі присвоєно ім’я відомого українського правозахисника і журналіста Валерія Марченка.
На будинку в Києві, по вулиці Данила Щербаківського 72, де він жив із квітня 1963 року по жовтень 1983 року, встановлено меморіальну дошку.
На пошанування 70-річчя від дня народження Валерія Марченка – дисидента-правозахисника, літературознавця, перекладача в музеї експонується виставка фондових матеріалів «Слово покривдженої Долі…».
Попередній запис
Наступний запис
Життєва гра Майстра тримає в напруженні від початку до кінця. Звершувалося надскладне особливе призначення – бути Людиною, стати Театром, залишитись ...
До 80-ої річниці проголошення Акту відновлення Української Держави 30 червня 1941 р. , у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї розгорнуто ...
Одним із найдавніших видів декоративно-ужиткового мистецтва є килимарство. Як художній промисел широко поширений в Україні. Килими використовували у побуті ...