…Нанизую корали обережно, Щоб не згубити жодної з душі. Вони для мене справжні обереги Нанизую від краю й до межі. Півтора століття тому ...
27 Липня, 2024
Складовою урочистої академії з нагоди 30-ліття виходу Української Греко-Католицької Церкви з підпілля, проведеної 24 листопада 2019 року у Палаці культури «Березіль» імені Леся Курбаса міста Тернополя, постало відзначення науковців та установ «… за вагомий внесок в дослідження та популяризацію історичної спадщини УГКЦ…».
«…Нехай ця нагорода стане для Вас стимулом для подальшого служіння на славу Божу для добра Церкви та народу…» (Василій Семенюк, архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівської УГКЦ).
Серед номінованих – колектив Тернопільського обласного краєзнавчого музею.
Попередній запис
Наступний запис
…Нанизую корали обережно, Щоб не згубити жодної з душі. Вони для мене справжні обереги Нанизую від краю й до межі. Півтора століття тому ...
Щорічно, починаючи з 1977 року, 18 травня світ відзначає Міжнародний день музеїв. Цей день нагадує нам про важливість музеїв у сучасному суспільстві та їх ...