До 26 грудня 2016 року експонуватиметься персональна виставка живопису та графіки Дани Виноградової «Буремна Україна».
27 Липня, 2024
Першогруднева днина цьогоріч спалахнула би 95-ою миттю життєвої стезі талановитої художниці Марії Роженко.
У музеї експонується виставка фондових матеріалів «Стеляться душею краєвиди…». Каталожні видання, публікації періодики, документальні світлини «забарвлюють» авторські картини: «Пізня осінь» (1967), «Краєвид» (1975), «Старі верби» (1976), «Млин» (1979).
Біографічна довідка:
Роженко Марія Петрівна (01 грудня 1924, Борщівщина – 12 червня 2008, Борщів) – художниця, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, лауреат Всесоюзного огляду народної творчості (1985). Закінчила дворічну школу художників-оформлювачів у Тернополі (1966, викладач Степан Данилишин). Працювала художником-оформлювачем Борщівського районного будинку культури та кінотеатру. Учасниця виставок (від 1960), персональних – у Тернополі (1980), Борщеві (1983, 1987, 2004). Акварельні твори зберігаються у музеях та приватних колекціях в Україні й за кордоном.
Принагідно музеєм випущено тематичний конверт «Марія Роженко. 95 років».
Виставка експонуватиметься до 9 січня 2020 року.
Попередній запис
Наступний запис
До 26 грудня 2016 року експонуватиметься персональна виставка живопису та графіки Дани Виноградової «Буремна Україна».
До Дня захисників і захисниць України у відділі нової та новітньої історії Тернопільського обласного краєзнавчого музею відкрилася фотодокументальна ...
День Героїв – це день пам’яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу і незалежність України та стали символом незборимості ...