На пошанування 206-ої річниці від народження Тараса Шевченка із фондової збірки у музеї вперше експонується виставка сюжетних композицій «тільки» народного ...
27 Липня, 2024
Сонячна обідня пора 13 березня «презентувала» в музеї першу віршовану збірку Яни Корольової «В обіймах сонця». Молитвою та пастирським благословінням розпочав отець Тарас (Православна церква України).
Авторку привітали викладачі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Петро Гуцал (кандидат історичних наук, доцент кафедри журналістики) та Оксана Михайлюк (асистент кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва). «Підтримав» молоду поетесу член Національної спілки письменників України, голова літературного об’єднання при Тернопільській обласній організації Національної спілки письменників України, Зіновій Кіпибіда.
Яна Корольова подячно висловилася присутнім.
Модерував «літературну годину» член Національної спілки письменників України, голова Тернопільського обласного відділення Українського фонду культури імені Бориса Олійника, голова Спілки письменників Лемківщини, поет, перекладач, редактор Володимир Барна.
Подробиці дійства зафіксовано новим телеканалом «Тернопіль 1».
Попередній запис
Наступний запис
На пошанування 206-ої річниці від народження Тараса Шевченка із фондової збірки у музеї вперше експонується виставка сюжетних композицій «тільки» народного ...
Цьогоріч виповнюється 150 років з часу заснування НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА ІМЕНІ ШЕВЧЕНКА, що відіграло вирішальну роль у створенні фундаменту для появи ...
В давні часи перед різдвяними святами був звичай робити солом’яних павуків, яких ще називали “різдвяними”. Така традиція зародилася на ...