Главная / Національна спілка краєзнавців України / Обрано нового голову Тернопільського осередку Національної спілки краєзнавців України

Обрано нового голову Тернопільського осередку Національної спілки краєзнавців України

4 червня 2024 року в Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відбулася конференція Тернопільського осередку Національної спілки краєзнавців України. Зібрання розпочалося із затвердження Порядку денного та виборів робочої комісії. Збори вів Ігор Дуда.

 

 

Голова спілки Степан Костюк представив звіт про роботу Тернопільського осередку протягом 16 років. Після звіту відбулось активне обговорення і присутні проголосували за прийняття звіту до відома.

 

 

 

Наступним питанням зібрання було обрання нового голови. Запропоновано було два кандидати на посаду голови Ярема Шатарський та Михайло Тимошик.

Ярема Шатарський подякував за довіру та запропонував об’єднати зусилля для розвитку нашого краю та збереження його історії. Михайло Тимошик розповів про свою діяльність та запропонував ідеї для покращення роботи спілки.

 

 

  

 

Вибори голови Тернопільського осередку пройшли відкритим голосуванням. Створено лічильну комісію у складі Степана Колодницького, Юрія Зайця та Івана Каплуна.

За результатами голосування, директор Тернопільського обласного краєзнавчого музею Ярема Шатарський отримав перемогу та став новим головою Тернопільського осередку НСКУ. Він подякував за довіру, висловив намір залучити молодь до спілки та запропонував присутнім затвердити новий склад членів правління та ревізійної комісії.

 

 

Члени правління:
1 Віктор Уніят
2 Михайло Тимошик
3 Ігор Дуда
4 Микола Москалюк
5 Богдан Савак
6 Галина Федун

 

 

 

Ревізійна комісія:
– Богдан Гавришок
– Андрій Кузишин
– Юрій Заяць

 

 

Депутат Михайло Тимошик нагородив грамотами від Тернопільської обласної ради за вагомий внесок у розвиток краєзнавства Тернопільської області, сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську діяльність та з нагоди Всеукраїнського дня краєзнавства багаторічних членів Тернопільського осередку НСКУ.

 

 

 

Дякуємо всім за активну участь та плідну роботу.

Рекомендуємо

З Днем Незалежності, моя Україно!

🩵💛 З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ! Миру та процвітання рідній країні! Віримо в нашу перемогу, в найсильніших її воїнів, в правду та справедливість. Неодмінно ...

Виставка “Страдник за віру і духовний провідник нації”

“Страдник за віру і духовний провідник нації”  Під такою назвою в Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відкрито фотодокументальну ...

Почуй, Тарасе, голос свій!..

5 березня 2020 року музеєм проведено Другу літературно-мистецьку зустріч «Гомін крицевого слова…» за участі дуету бандуристок «Сон-трава» (Марія Євгеньєва ...