Шановні друзі, маємо чудову новину! Сьогодні з радістю презентуємо вам ґрунтовне музейне наукове видання “Традиції краєзнавства: регіональний ...
27 Липня, 2024
У рамках вечора пам’яті поета-дисидента Степана Сапеляка «Тривалий рваний зойк…», першого лютого 2018 року о 16.00 год. відбудеться презентація першого видання у Тернополі творів уродженця Чортківщини, лауреата Національної премії України ім. Тараса Шевченка Степана Сапеляка «Вибране» – за участю творчої інтелігенції, літературознавців, студентської молоді та шанувальників поетичного слова зі Львова, Тернополя.
Експонуватиметься пропам’ятна виставка фондових матеріалів «Виспівую Слово на зморене серце». Студентами та викладачами Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка декламуватимуться поезії, виконуватимуться музичні твори на тексти краянина.
Запрошуємо!..
Попередній запис
Наступний запис
Шановні друзі, маємо чудову новину! Сьогодні з радістю презентуємо вам ґрунтовне музейне наукове видання “Традиції краєзнавства: регіональний ...
День Героїв відзначається щорічно 23 травня. Свято встановлене Другим Великим Збором ОУН у 1941 р. на вшанування українських вояків, які боролися і ...
Опісля проекспонування персональної виставки «Мій дивовижний витинанковий світ» Галина Дудар (Тернопіль) подарувала музеєві 5 автентично-неповторних робіт.