Францішек Клееберг – генерал Війська Польського з Тернополя Народився майбутній генерал в родині колишнього учасника польського повстання 1863–1864 ...
27 Липня, 2024
Вчителькою математики Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №19 Галиною Дудар подаровано музеєві серію оригінальних витинанок «Храми Тернополя».
Мініатюрні рукотвори стилізовано відтворюють, зокрема: Церкву Воздвиження Чесного Хреста (Надставну), Архикатедральний собор Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці, Церкву Різдва Христового, Церкву Зарваницької Божої Матері, Церкву Матері Божої Неустанної Помочі та Церкву Святого Духа.
«Побачені» фасади з білого паперу наклеєно на чорне тло та обрамлено дивовижним «ланцюжком».
Різдва Христового
Архикатедральний собор Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці
Воздвиження Чесного Хреста (Надставна)
Зарваницької Божої Матері
Матері Божої Неустанної Помочі
Святого Духа
Дякуємо за авторську «віньєтку» – у часі відзначення 1030-ліття хрещення Руси-України!..
Попередній запис
Наступний запис
Францішек Клееберг – генерал Війська Польського з Тернополя Народився майбутній генерал в родині колишнього учасника польського повстання 1863–1864 ...
Запрошуємо усіх на вражаючу фотовиставку “Аби ДобраНіч”, на якій ви матимете можливість побачити унікальні світлини, зроблені тернопільським ...
Третій тиждень повниться намоленістю виставкова зала музею. Дотримання умов «адаптивності» та «карантину вихідного дня» збирає, проте, бажаючих осмислити ...