19 березня 2024 року у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відбулася Всеукраїнська науково-краєзнавча конференція з міжнародною участю «Борщівська ...
27 Липня, 2024
У День Державного Прапора України упродовж понад дві години у музеї тривала зустріч громадськості, суспільно-політичних діячів, краєзнавців із Миколою Горбалем – поетом, публіцистом, правозахисником.
Саме сьогодні виповнилося 30 років звільнення нашого краянина із тюрми КДБ Києва.
Висловилися: Петро Маленький, Олександр Венгринович, Борис Діденко, Іван Полевий, Тарас Вашків, Ольга Жулковська, інші присутні.
Миколу Горбаля нагороджено відзнакою Української республіканської партії.
Зібрання підтримало ініціативу щодо присвоєння Миколі Горбалю звання Героя України та перейменування однієї з вулиць Тернополя іменем Героя України Левка Лук’яненка.
Уродженець Заліщанщини підписав бажаючим свою книжку.
Завершено зустріч піднесеним виконанням Національного Гімну України.
Попередній запис
Наступний запис
19 березня 2024 року у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відбулася Всеукраїнська науково-краєзнавча конференція з міжнародною участю «Борщівська ...
23 квітня, світ відзначає Всесвітній день книги та авторського права, який увійшов у міжнародний календар за рішенням ЮНЕСКО в 1995-му році. Це свято тих, ...
Завдяки політичній та економічній гегемонії Римської держави у Європі, Північній Африці та на Близькому Сході її валюта займала чільні позиції у ...