Дітей завжди приваблюють яскраві, барвисті забавки. У наш час українська народна іграшка все більше знаходить своє місце в музейних експозиціях і приватних ...
27 Липня, 2024
До Дня захисників і захисниць України у відділі нової та новітньої історії Тернопільського обласного краєзнавчого музею відкрилася фотодокументальна виставка “Пам’ятаємо…”.
Запрошуємо відвідати!
Попередній запис
Дітей завжди приваблюють яскраві, барвисті забавки. У наш час українська народна іграшка все більше знаходить своє місце в музейних експозиціях і приватних ...
7 березня 2024 року о 12.00 у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відбудеться відкриття мистецької виставки вузлової авторської ляльки «Князівни ...
Із 25 серпня 2015 року експонується філателістична виставка «З днем народження тебе Тернополе». Автором п’ятистендового експоната, тернополянином Василем ...