Главная / Виставки / Патріотично-мистецька імпреза "Живи та міцній, наша рідна державо!"

Патріотично-мистецька імпреза “Живи та міцній, наша рідна державо!”

Шановні гості!
Запрошуємо вас на патріотично-мистецьку імпрезу “Живи та міцній, наша рідна державо!” та відкриття двох захоплюючих виставок у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї, присвячених Дню Конституції України.
На нашому заході ви зможете насолодитися різноманітними виставками, які розкриють важливі аспекти нашої державності та культурного спадку.
Одна з виставок – “Рукотворний спадок”, щорічна звітна виставка майстринь Громадської організації “Школа борщівської народної сорочки”, демонструватиме вам неперевершену красу та майстерність українського рукоділля.
Інша виставка – “Фундамент державності, запорука правди і свободи”, зібрана з фондів Тернопільського обласного краєзнавчого музею, розкриє перед вами важливі історичні події та символи нашої національної самосвідомості.
Запрошуємо вас прийти та разом з нами відсвяткувати День Конституції України, поглибити свої знання про нашу країну та насолодитися унікальними виставками.

Рекомендуємо

“Історичний екскурс українського державотворення (Х – ХХІ ст.)”

28 липня – День Української Державності. Свято цьогоріч відзначатиметься вперше, оскільки встановлено Указом Президента України від 24 серпня 2021 року, ...

Фотодокументальна виставка “НЕЗАЛЕЖНА УКРАЇНА – торжество історичної правди”

Фотодокументальна виставка “Незалежна Україна – торжество історичної правди” на основі музейних експонатів відображає суспільно-політичні ...

Пошанування професора Ольги Заставецької (до 70- ї річниці від дня народження)

27 квітня науковці Тернопільського обласного краєзнавчого музею Наталія Чеканова (заступник директора з наукової роботи) та Антоніна Баран (завідувачка ...