Главная / Виставки / Патріотично-мистецька імпреза "Живи та міцній, наша рідна державо!"

Патріотично-мистецька імпреза “Живи та міцній, наша рідна державо!”

Шановні гості!
Запрошуємо вас на патріотично-мистецьку імпрезу “Живи та міцній, наша рідна державо!” та відкриття двох захоплюючих виставок у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї, присвячених Дню Конституції України.
На нашому заході ви зможете насолодитися різноманітними виставками, які розкриють важливі аспекти нашої державності та культурного спадку.
Одна з виставок – “Рукотворний спадок”, щорічна звітна виставка майстринь Громадської організації “Школа борщівської народної сорочки”, демонструватиме вам неперевершену красу та майстерність українського рукоділля.
Інша виставка – “Фундамент державності, запорука правди і свободи”, зібрана з фондів Тернопільського обласного краєзнавчого музею, розкриє перед вами важливі історичні події та символи нашої національної самосвідомості.
Запрошуємо вас прийти та разом з нами відсвяткувати День Конституції України, поглибити свої знання про нашу країну та насолодитися унікальними виставками.

Рекомендуємо

День захисників і захисниць України

ДЕНЬ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ У 2014 році з метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, ...

Діорама “Кременецькі гори”

Кременецькі гори (з максимальною висотою 400 м) розміщені на Волино-Подільському плато. Шар білої крейди з домішками чорного кремнію подекуди сягає 100 м. ...

Виставка «Біорізноманіття Голицького ботаніко-ентомологічного заказника»

Голицький ботаніко-ентомологічний заказник загальнодержавного значення володіє багатою та унікальною природою. Заповідна територія, площею 60 гектарів, ...