10 лютого 2023 року у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відкривається фотодокументальна виставка «Звитяжець краєзнавства»‚ приурочена 100-річчю ...
27 Липня, 2024
Після виставки «у нас» мистецьких робіт майстрів народних художніх промислів – «Зимове різнобарв’я», художниця Світлана Луців (Логуш) подарувала на постійне зберігання авторську живописну роботу «Тривога», виконану 2017 року на позиціях біля м. Попасна (Луганщина). Основа твору – дошки ящиків боєприпасів.
Малярка – учасниця багатьох всеукраїнських та міжнародних (Польща, Німеччина) виставок.
Із серпня 2015 року – військовослужбовець Збройних Сил України.
Після наукового опису та обліку картина експонуватиметься стаціонарно.
Попередній запис
Наступний запис
10 лютого 2023 року у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відкривається фотодокументальна виставка «Звитяжець краєзнавства»‚ приурочена 100-річчю ...
70-річчю від народження Ярослава Павуляка – поета-дисидента, непересічного патріота України присвячено Запрошуємо 20 вересня 2017 року (12.00 год.) на ...
З нагоди 80-ї річниці проведення ІІІ Надзвичайного Великого Збору ОУН, що проходив 21-25 серпня 1943 року на хуторі Веснівка, біля с. Золота Слобода на ...