Главная / Екскурсії / Старт нового навчального року у музеї

Старт нового навчального року у музеї

У День знань, відзначаючи старт нового навчального року, учні сьомого класу школи ✓4 вирішили здійснити особливу подорож. Не лінійку, але інтерактивну екскурсію  “Від Трипілля до сьогодення” у музеї.
Наукові співробітники Тернопільський обласний краєзнавчий музей провели юних відвідувачів через віки і історію, від старовини до сучасності.
Ми пильно спостерігали за цією молодою аудиторією і помітили, як вони захоплено розглядали військову складову сучасного світу.
Але коли екскурсовод почала розповідати про загиблих наших земляків, в залі відчувалося щось більше, ніж цікавість. Там був смуток, там був розпач… Це молоде покоління вже розуміє ціну нашої майбутньої перемоги,  це молоде покоління, що приречене захищати нашу країну.
Таке виховання залишить величезний слід у свідомості цих учнів на все їхнє життя. Вони стануть патріотами своєї землі, і це є найбільшим даром, який ми можемо подарувати молодому поколінню. 
Оксана Зборівська, завідувачка сектора відділу стародавньої історії ТОКМ
 

Рекомендуємо

Виставка «Обереги Тернопільського краю» (рушники Зборівщини») в рамках проєкту «Полотняний фольклор» 

Рушник – оберіг української родини. І у горі, і у радості він завжди поряд. Рушник передавався із роду в рід. Батьки, які отримали рушники від своїх ...

Участь музейників у Міжнародній науковій конференції  «Почаївський феномен: василіянський монастир Успіння Пресвятої Богородиці в історії і культурі України»

29 вересня 2023 року ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ презентував унікальну музейну колекцію почаївських старожитностей у Марійському духовному ...

З ЮВІЛЕЄМ– Тернопільський обласний краєзнавчий музей!

День 13 квітня 1913 року відкрив майбутнє музейній справі на Тернопільщині.  110 років тому Подільський музей Товариства «Народна школа» став ...