Главная / Екскурсії / Старт нового навчального року у музеї

Старт нового навчального року у музеї

У День знань, відзначаючи старт нового навчального року, учні сьомого класу школи ✓4 вирішили здійснити особливу подорож. Не лінійку, але інтерактивну екскурсію  “Від Трипілля до сьогодення” у музеї.
Наукові співробітники Тернопільський обласний краєзнавчий музей провели юних відвідувачів через віки і історію, від старовини до сучасності.
Ми пильно спостерігали за цією молодою аудиторією і помітили, як вони захоплено розглядали військову складову сучасного світу.
Але коли екскурсовод почала розповідати про загиблих наших земляків, в залі відчувалося щось більше, ніж цікавість. Там був смуток, там був розпач… Це молоде покоління вже розуміє ціну нашої майбутньої перемоги,  це молоде покоління, що приречене захищати нашу країну.
Таке виховання залишить величезний слід у свідомості цих учнів на все їхнє життя. Вони стануть патріотами своєї землі, і це є найбільшим даром, який ми можемо подарувати молодому поколінню. 
Оксана Зборівська, завідувачка сектора відділу стародавньої історії ТОКМ
 

Рекомендуємо

Слово покривдженої Долі…

Валерій Марченко – український дисидент-правозахисник, літературознавець і перекладач. Народився 16 вересня 1947 року в Києві.

Обмін досвідом й надання методично-практичних рекомендацій працівникам музейних закладів

Сьогодні поділимось приємними враженнями: від музею про музей. У рамках обміну досвідом й наданням методично-практичних рекомендацій працівникам музейних ...

З Різдвом Христовим!

Щирі вітання з  Святим вечором та  Різдвом Христовим!!!   Засіваємо кожну Родину пшеницею, Зичимо здоров’я та життя із втіхою! Хай ...