Два роки українці запекло борються із повномасштабним вторгненням росії, і вже десять – з російською агресією на нашій землі. А якщо замислитись – і всі ...
27 Липня, 2024
Попередній запис
Наступний запис
Скільки себе пам’ятаю, вишиті речі завжди супроводжували моє життя. Вони були всюди. Стіни просторої затишної бабусиної оселі були прикрашені картинками, ...
З нагоди 1035-річчя Хрещення Русі та Дня Української Державності 28 липня 2023 року об 11:00 в Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відбудеться ...