Флеш-семінар «Інклюзивний та гендерно-чутливий підхід до розвитку музею» відбувся у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї. Останніми роками в нашій ...
27 Липня, 2024
Попередній запис
Наступний запис
Флеш-семінар «Інклюзивний та гендерно-чутливий підхід до розвитку музею» відбувся у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї. Останніми роками в нашій ...
Напередодні Великодня завітайте на РОДИННІ МАЙСТЕР-КЛАСИ у Тернопільський обласний краєзнавчий музей. Невід’ємна частина приготування до свята – ...
НАЙМИЛІШИЙ КРАЙ – той, в якому я живу… В Тернопільському обласному краєзнавчому музеї 2 лютого 2024 року відбувся Всеукраїнський конкурс екскурсоводів ...