Для висвітлення історії рідного краю в експозиційних залах Тернопільський обласний краєзнавчий музей значне місце відводиться творам образотворчого ...
27 Липня, 2024
21 лютого відзначають Міжнародний день рідної мови. Рішення про вшанування рідної мови було прийняте на 30-й сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО в листопаді 1999 року.
Рідна мова – це мова дитинства, мова найпершого досвіду пізнання світу, основа перших взаємовідносин у суспільстві. Для нас рідною мовою є українська. Вона пройшла складний та тернистий шлях, однак, попри всі перешкоди, для багатьох мільйонів людей вона була і є рідною. Протягом декількох століть бездержавності наша мова забезпечувала єдність української нації, її історичну пам’ять і віру у відбудову своєї незалежної української держави.
На виставці, приуроченій до Міжнародного дня рідної мови, представлені експонати із фондових збірок музею: брошури та книги про рідну мову, зошити «Вправи в писаню» (поч. ХХ ст.), тематичні плакати, триптих «І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь» (автор – тернопільський художник Микола Дмитрух).
Попередній запис
Наступний запис
Для висвітлення історії рідного краю в експозиційних залах Тернопільський обласний краєзнавчий музей значне місце відводиться творам образотворчого ...
Міжнародний день музеїв світова громадськість відзначає щорічно 18 травня. Пам’ятна дата запроваджена рішенням Генеральної конференції Міжнародної ради ...
21 лютого минає 125 років від дня народження АННИ ГЕРАСИМОВИЧ – КОГУТ – діячки хорового мистецтва, диригентки, фольклористки, великої ...