Доброю традицією для Тернопільського обласного краєзнавчого музею стало проведення різноманітних майстер-класів для дітей і дорослих. Таке спілкування ...
27 Липня, 2024
Одночасно трьома виставками фондових матеріалів у музеї зустріли березневі дні Кобзаря: «Тарас Шевченко: мистецька спадщина», «Шевченкіана мовою графіки Миколи Стратілата», «Кобзар» у долі України».
Експо-проектами започатковано пошанування 200-річчя Тараса Шевченка.
Попередній запис
Наступний запис
Доброю традицією для Тернопільського обласного краєзнавчого музею стало проведення різноманітних майстер-класів для дітей і дорослих. Таке спілкування ...
Друзі! в рамках музейного проєкту “Відома невідома Україна” відбудеться зустріч учасників дискусійного клубу. Дата: 8 грудня 2023 року ...
15 лютого о 15.00 год у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відбудеться урочисте закриття національно- мистецького проєкту «Рушник Волі». ...