У ці січневі дні ми вшановуємо героїчних оборонців Донецького аеропорту, який в мирний час був гордістю і окрасою Донецька, а в роки російсько-української ...
27 Липня, 2024
26 січня о 12 год у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відбудеться презентація виставки “Малярський долі оклик” на пошанування 95-річчя від народження заслуженого художника України – Ярослава Омеляна. Виставка створена на основі фондових матеріалів.
Будемо раді бачити вас на заході.
Попередній запис
Наступний запис
У ці січневі дні ми вшановуємо героїчних оборонців Донецького аеропорту, який в мирний час був гордістю і окрасою Донецька, а в роки російсько-української ...
Сонцесяйного вівторка Страсного тижня – 23 квітня у музеї майстер-класи «Писанковий вернісаж» започатковано етнографічним концертом студентів групи ММ-11 ...
📢 Увага, друзі! Запрошуємо вас стати учасниками музейного проекту “Відома невідома Україна”. 🗓️ Коли: 1 вересня 2023 року о 15:00 год. 🏛️ Де: ...