Шановні колеги! Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Міжнародним днем музеїв! Зичимо Вам міцного здоров’я та любові, оптимізму та благополуччя, ...
27 Липня, 2024
Запрошуємо вас відвідати виставку “Полк АЗОВ – ЯНГОЛИ МАРІУПОЛЯ” у виставковому залі Тернопільського обласного краєзнавчого музею.
Приходьте, щоб вшанувати пам’ять бійців полку “Азов”, які мужньо захищали Маріуполь. Виставка розкаже про їхні героїчні вчинки та відданість під час російсько-української війни, особливо під час оборони міста.
Автором виставки є Віра Литвиненко, мама бійця з позивним “Вектор”, яка організувала цей проект як знак вшанування пам’яті воїнів.
Не пропустіть цей важливий момент — приєднуйтеся до нас.
Виставка триватиме до кінця лютого.
Попередній запис
Наступний запис
Шановні колеги! Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Міжнародним днем музеїв! Зичимо Вам міцного здоров’я та любові, оптимізму та благополуччя, ...
Різдвяно-новорічні свята є гарною нагодою зустрітися з рідними та друзями, відпочити душею, замислитись над життям. Чудовим місцем відпочинку ...
Заслужений художник України Євген Удін подарував музеєві монотипію “Соломія Крущельницька”, виконану 1964 року. Погрудне зображення славетної співачки ...