Уже стало доброю традицією, коли члени Тернопільського осередку Національної спілки краєзнавців України збираються у стінах Тернопільського обласного ...
27 Липня, 2024
26 квітня виповнюється 35 років від аварії на Чорнобильській АЕС, що стала найбільшою в історії людства техногенною катастрофою. За підтримки Генеральної асамблеї ООН від 2004 року встановлено Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф, у який світовою спільнотою відзначається пам’ять про подвиг людей, котрі стали живим щитом на шляху руйнівного атома. Для ліквідації наслідків аварії в Чорнобиль виїхали сотні тисяч людей. Серед них були й мешканці Тернопільщини.
У Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відкривається тематична виставка фондових матеріалів «Межа стійкості та біль Чорнобиля…»: рідкісні світлини, документи та особисті речі ліквідаторів, матеріали про екологічні наслідки Чорнобильської трагедії.
Особливий склад спецбатальйону воєнізованої пожежної охорони області. Чорнобиль, 1986 р.
Ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС, 1986 р.
Пожежна техніка на Чорнобильському полігоні, 1986 р.
Учасники мітингу-реквієму на меморіалі пам’яті жертвам Чорнобильської трагедії та інших ядерних аварій, 26.04.2005 р.
Виставка діятиме до 20 травня.
Попередній запис
Наступний запис
Уже стало доброю традицією, коли члени Тернопільського осередку Національної спілки краєзнавців України збираються у стінах Тернопільського обласного ...
Запрошуємо вас відвідати виставку “Полк АЗОВ – ЯНГОЛИ МАРІУПОЛЯ” у виставковому залі Тернопільського обласного краєзнавчого музею. ...
До 60-річчя звільнення із заслання Патріарха Української греко-католицької церкви Йосифа Сліпого у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відкрито ...