У музеї в рамках проекту «Назустріч» для учнів 8 – 12 класів Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру 12 та 13 грудня 2017 року ...
27 Липня, 2024
«Учимося ґеоґрафії України, щоб знати, яка велика й богата Україна, яка гарна її природа, який великий її народ, яким щасливим може він бути, коли свою батьківщину гарно пізнає, кріпко любитиме й з усіх сил попрацює для її й свого добра!»
Степан Рудницький
Третього грудня 2019 року студенти-географи Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відвідали музей у 142-гу річницю дня народження основоположника української географії Степана Рудницького. Тематику семінару-практикуму «Степан Рудницький крізь призму років» забезпечили: Антоніна Баран (завідувачка відділу природи Тернопільського обласного краєзнавчого музею) – «Степан Рудницький – академік зі світовим ім’ям», Любов Катеринюк (завідувачка відділу нової та новітньої історії Тернопільського обласного краєзнавчого музею) – «Історія родини Рудницьких-Дністрянських», Богдан Гавришок (кандидат географічних наук, викладач кафедри географії та методики її навчання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка) – «Микола Мушинка та спадщина Степана Рудницького», Ольга Варакута (кандидат педагогічних наук, доцент кафедри географії та методики її навчання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка) – «Традиції вшанування пам’яті видатних вчених-географів на географічному факультеті».
Гостям презентовано виставку фондових матеріалів «За їх підручниками навчаються учні та студенти», присвячену пам’яті вчених-географів Ольги Заставецької та Ігора Дітчука.
Попередній запис
Наступний запис
У музеї в рамках проекту «Назустріч» для учнів 8 – 12 класів Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру 12 та 13 грудня 2017 року ...
У музеї експонується виставка фондових матеріалів «Фундатор українського музейництва нашого краю», приурочена 135-річчю від народження Якима Яреми – ...
Друзі❗️ В рамках нового музейного проекту «Відома невідома Україна» відбудеться зустріч учасників дискусійного клубу. 📅 Дата: 24 листопада 2023 року 🕒 Час: ...