Главная / Зустрічі / Майстер-класи "Історія давнього стібка" (зустріч 2)

Майстер-класи “Історія давнього стібка” (зустріч 2)

В рамках нового проєкту “Історія давнього стібка” запрошуємо на майстер-клас «Комір-стійка чоловічої сорочки техніками лиштва і січене» за мотивами заліщицької чоловічої сорочки з села Садки Чортківського району із фондів Тернопільського обласного краєзнавчого музею.
Коли❓ 8 лютого о 14 год
Де❓ актова зала Тернопільського обласного краєзнавчого музею
Ціна❓ вхідний квиток у музей (60 грн)
Що потрібно❓
Тканину для крупної вишивки
Тупу голку з великим вушком
Пяльці для натягування тканини
Ножиці для різання ниток
Нитки для вишивки, такі як ірисові
Організатори❓
Тернопільський обласний краєзнавчий музей
Громадська організація “Школа борщівської народної сорочки”
☝️ Лиштва (рахункова гладь) – це шов, при якому стібки наносяться на тло тканини через визначену кількість паралельних ниток тканини.
☝️Січене – шов, створений на основі шва набирування, але довжина стібка у ньому – 2 нитки тканини. Виконують характерні візерунки на основі ламаної лінії чи ромбів, які поєднуючись, утворюють ромбовидну сітку.
❗Нагадуємо, кожного другого четверга о 14 год в актовій залі Тернопільського обласного краєзнавчого музею ми разом вивчатимемо традиційні українські техніки вишивки, використовуючи зразки фондової збірки музею.
⏳ Наступна зустріч – 22 лютого 2024 р. 

Рекомендуємо

Мистецька імпреза «Хто серцем чистий і душею, не потрібна йому війна»

3 грудня 2022 року виповнюється 300 років від дня народження українського філософа, просвітителя-гуманіста, поета Григорія Сковороди, який належить до ...

Сумну звістку приніс полудень 21 серпня 2016 року – відійшла у вічність завідувачка відділу науково-просвітницької роботи, мистецтвознавець Віра Стецько.

Сьогодні, 26 липня, відбулося представлення  директора музею. Ним став, згідно з рішенням конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення ...