80 років тому Радянський Союз позбавив кримських татар Батьківщини. О 3 годині ранку 18 травня співробітники НКВС, яких до цієї справи було залучено 32 ...
27 Липня, 2024
Відомий художник («віртуоз» графіки) – Степан Шевчук (селище Заводське біля Чорткова) передав у фонди музею малярський триптих «Пам’яті «Небесної Сотні» (2016, папір, акрил): центральна частина композиції «Молитва» (71,5х51,7 см), ліва частина композиції «Вівтар пам’яті» (71,5х51,7 см), права частина композиції «Вінок пам’яті» (71,5х51,7 см).
Ліва частина композиції «Вівтар пам’яті»
центральна частина композиції «Молитва»
права частина композиції «Вінок пам’яті»
Мешканець вулиці Братів Бойчуків у Тернополі, член Національної спілки художників України, художник І категорії Тернопільського обласного краєзнавчого музею Степан Мамчур подарував «рідній установі» авторську роботу «Портрет М. Бойчука» (2017, картон, олівець, 44х32 см). «Дарунок пам’яті» Михайлові Бойчуку намальовано на пошанування 135-річчя від народження та 80-річчя трагічної загибелі «зачинателя школи монументального живопису».
Попередній запис
Наступний запис
80 років тому Радянський Союз позбавив кримських татар Батьківщини. О 3 годині ранку 18 травня співробітники НКВС, яких до цієї справи було залучено 32 ...
Скільки себе пам’ятаю, вишиті речі завжди супроводжували моє життя. Вони були всюди. Стіни просторої затишної бабусиної оселі були прикрашені картинками, ...
В рамках проєкту “Історія давнього стібка”, запрошуємо приєднатися до цікавого майстер-класу з вишивки ...