Вшанувати День Державного Прапора України і тридцять першу річницю Незалежності України Тернопільський обласний краєзнавчий музей гостинно запрошує усіх ...
27 Липня, 2024
Задовго до теперішньої дискусії щодо витіснення книжки «всезнаючим» комп’ютером, Великий Іван Франко зрозуміло-пророче та однозначно відповів:
Книги – морська глибина:
Хто в них пірне аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
До Дня української писемності та мови розгорнуто тематичну виставку фондових матеріалів «Кодують пам’ять словники…».
Десятки академічно-науково-популярних видань «синтезують» сутність сьогоднішньої проблеми української мови. 9 листопада, хто бажав із працівників установи, написав радіодиктант національної єдності. Відтак, виникли дискусії щодо особистої грамотності та знання правил рідної мови.
Щоби вгамувати пристрасті, збагнімо катрен Каменяра!..
Попередній запис
Наступний запис
Вшанувати День Державного Прапора України і тридцять першу річницю Незалежності України Тернопільський обласний краєзнавчий музей гостинно запрошує усіх ...
7 грудня – Всесвітній День УКРАЇНСЬКОЇ ХУСТКИ. Це свято доволі молоде, його у 2019 році зініціювали Людмила Станіславенко (депутат Вінницької обласної ...
Упродовж 17 років знаний тернопільський історик Василь Штокало формував особисту колекцію поштової продукції, присвяченої упівській тематиці. «Паралельно», ...