Запрошуємо
23 квітня 2024 року на творчу зустріч з письменником, громадсько-політичним діячем, директором видавництва «Український пріоритет»
Володимиром ШОВКОШИТНИМ, автором книги «Чорнобиль: я бачив», приурочену 38-им роковинам аварії на
Чорнобильській АЕС.
У програмі також: презентація художньої та науково-популярної літератури видавництва «Український пріоритет».
Захід відбудеться в актовій залі Тернопільського обласного краєзнавчого музею (м. Тернопіль, площа Героїв Євромайдану, 3).
Початок 15.00 год.
Співорганізатори заходу:
Тернопільська обласна рада,
Тернопільський обласний краєзнавчий музей,
Асоціація жінок України.
Володимир ШОВКОШИТНИЙ – письменник, перекладач, публіцист, кіносценарист, видавець, громадський і політичний діяч, доктор філософії в галузі політології, професор кафедри політології Міжнародної Кадрової Академії, народний депутат України І-го скликання, фізик-атомник, енергетик, ліквідатор наслідків аварії на ЧАЕС, президент Міжнародної організації «Союз Чорнобиль» (1990-2003 рр.).
Окрім того, Володимир Шовкошитний – один із засновників Народного Руху України, організатор перепоховання Василя Стуса, Олекси Тихого й Юрія Литвина з Пермських таборів в Україну в 1989 році, засновник та директор видавництва «Український пріоритет», автор понад 20 книг прози і поезії, наукових статей і публіцистики, сценаріїв художньо-публіцистичних фільмів.
Місія видавництва «Український пріоритет», яке очолює Володимир Шовкошитний, відтворити
історію України від першої писемної згадки про її теперішню територію до наших днів засобами художньої та науково-популярної літератури. Письменник вважає, що тільки якісна, вгрунтована на фактах белетристика здатна викликати позитивні зрушення в колективній пам’яті та колективній свідомості нації.
Книги, які будуть презентовані на зустрічі, охоплюють період від першої писемної згадки про територію, яка тепер є Україною, Скіфію, через епоху гунів, через княжу добу, через добу козацтва до часів УНР, другу світову, боротьбу УПА, Чорнобиль, Майдан і до наших днів. У доробку видавництва багато іншої чудової літератури – інтелектуальної жіночої прози, трилерів, творів для літературних гурманів, дитячої літератури.
Телефон для запитань щодо участі у події:
+380678608876 (Лариса Римар).
+38068733 14 09 (Тернопільський обласний краєзнавчий музей)