23 вересня 2017 року (субота, 14.00 год.) відбудеться презентація виставки фондових матеріалів «Вагнерівська примадонна ХХ століття» (до 145-ої річниці від ...
27 Липня, 2024
У музеї, 12 грудня 2019 року, проведено лекторій-диспут «Формування громадянського суспільства в Україні». Гість установи кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України, археології та спеціальних галузей історичних наук Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Володимир Брославський сприяв присутнім щодо глибшої обізнаності правових знань…
Попередній запис
Наступний запис
23 вересня 2017 року (субота, 14.00 год.) відбудеться презентація виставки фондових матеріалів «Вагнерівська примадонна ХХ століття» (до 145-ої річниці від ...
21 травня 1889 року в с. Стара Могильниця на Теребовлянщині у родині сільського священника народився талановитий математик, обдарований педагог і ...
Заслужений художник України Євген Удін подарував музеєві монотипію “Соломія Крущельницька”, виконану 1964 року. Погрудне зображення славетної співачки ...