Главная / Зустрічі / Відбулася мистецька імпреза «Незламний код нації»

Відбулася мистецька імпреза «Незламний код нації»

В рамках відзначення Всесвітнього дня вишиванки у Тернопільський обласний краєзнавчий музей відбулася мистецька імпреза «Незламний код нації», організована
🔹Департаментом культури та туризму Тернопільської обласної військової адміністрації,
🔹Тернопільським обласним краєзнавчим музеєм,
🔹Тернопільським обласним методичним центром народної творчості.
Урочистості розпочалися з подяки 🩵💛Збройним силам України та хвилини мовчання за загиблими захисниками-героями.
Програма заходу була наповнена:
🔹презентаціями робіт народних умільців у наметовому містечку, розгорнутому під відкритим небом при вході у музей;
🔹виступами творчих колективів краю.
В урочистостях-вітаннях з нагоди Дня вишиванки взяли участь: Світлана Байталюк, директорка департаменту культури та туризму ТОВА, Ярема Шатарський, директор Тернопільського обласного краєзнавчого музею, директори закладів культури та політично-громадські діячі.
Присутні мали можливість побачити видовищне дефіле у вишиванках від студентів Теребовлянського фахового коледжу культури і мистецтва, а також переглянути відеотрансляцію створення на Тернопільщині арт-об’єкту «Рушник єднання».
На заході музичне вкраплення дарували: Народний аматорський оркестр «Доля»; Оксана Чайківська, тернопільська співачка; студентки Мистецького фахового коледжу ім. Соломії Крушельницької; жіноче вокальне тріо «Cantare» у складі Марії Лемішки, Наталії Голодриги, Оксани Шуфліт.
Хореографічна композиція «У серці моєму навіки дім муз» від студентів Теребовлянського фахового коледжу культури і мистецтва була приємним дарунком для музейних працівників і друзів музею. Адже Всесвітній день вишиванки передасть естафету відзначень Міжнародному дню музеїв 18 травня.
У сьогоднішнє свято побажаємо, щоб українська вишиванка ❤️🖤 була оберегом для нас і для усіх прийдешніх поколінь.
Оленка Крупніцька, старша наукова співробітниця художньо-рекламного відділу ТОКМ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Рекомендуємо

Запрошуємо на мистецьку імпрезу

Шановні тернополяни та гості міста, запрошуємо вас на урочисті заходи, присвячені 110-й річниці заснування Тернопільського обласного краєзнавчого музею. З ...

Сумну звістку приніс полудень 21 серпня 2016 року – відійшла у вічність завідувачка відділу науково-просвітницької роботи, мистецтвознавець Віра Стецько.

День музейного СЕЛФІ

 Третя середа січня – «ДЕНЬ МУЗЕЙНОГО СЕЛФІ». Міжнародна спільнота (з 2014 року) у такий спосіб щорічно закликає до знайомства з історією та ...