Главная / Виставки / Виставка «Парки – це мистецтво жити гарно й здорово»

Виставка «Парки – це мистецтво жити гарно й здорово»

24 травня – ☘️ Європейський День Парків (англ. European Day of Parks) — день міжнародної консолідації в справі охорони природних територій.

☝️ Цей день був проголошений Федерацією ЄВРОПАРК (EUROPARC Federation) – організацією, яка об’єднує природні території, що перебувають під охороною у 36 європейських країнах і був відзначений вперше у 1999 році. Нині його святкують щороку по всій Європі. Дата була вибрана не випадково – саме 24 травня 1909 року в Швеції був створений перший з дев’яти Європейських національних парків.

❗ 24 травня до Європейського Дня Парків у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відкрито виставку «Парки – це мистецтво жити гарно й здорово», де представлено фондові матеріали про парки і сквери Тернополя, парки та регіональні ландшафтні парки Тернопільської області.

Запрошуємо оглянути!

Виставку підготувала старша наукова співробітниця відділу природи Людмила Бочарова

Рекомендуємо

ОПТИМІЗМ ЖИВОПИСУ ЧУМАКА

Творча співпраця музею та безпретензійного, проте, відомого тернопільського художника Юрія Чумака сягає десятиліть.

Виставка “День великого єднання”

 22 січня відзначається ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ (Указ Президента України від 21 січня 1993 р.). В цей день 103 роки тому відбулося проголошення Акту ...

День ПАМ’ЯТІ ЗАХИСНИКІВ Донецького аеропорту

У ці січневі дні ми вшановуємо героїчних оборонців Донецького аеропорту, який в мирний час був гордістю і окрасою Донецька, а в роки російсько-української ...