Главная / Екскурсії / Майстер-клас ВІД ЗЕРНЯТКА ПШЕНИЦІ – ДО ТРИПІЛЬСЬКОЇ ПАЛЯНИЦІ

Майстер-клас ВІД ЗЕРНЯТКА ПШЕНИЦІ – ДО ТРИПІЛЬСЬКОЇ ПАЛЯНИЦІ

Доброю традицією для Тернопільського обласного краєзнавчого музею стало проведення різноманітних майстер-класів для дітей і дорослих.

Таке спілкування наукових співробітників і відвідувачів є чудовою нагодою весело і пізнавально провести час в стінах музею. Нещодавно у відділі стародавньої історії було розроблено цікавий майстер-клас «Від зернятка пшениці – до трипільської паляниці».
Основна мета даного дійства – відтворення побуту трипільців, а саме: за допомогою зернотерки спробувати перетерти насіння злаків на борошно.
 
Першими учасниками заходу стали непосидючі і завзяті вихованці дитячого літнього табору. Під час майстер-класу панувала дружня і весела атмосфера, було багато посмішок і радості, а найголовніше – усі дітки із завзяттям спробували себе у ролі стародавньої господині.
Отож, діти отримали не тільки гарний настрій, але і побачили багато давніх атрефактів і думаю, що похід в музей запам’ятається їм надовго.
Оксана Зборівська, старша наукова співробітниця відділу стародавньої історії.
 
Оригінальне відео можна знайти на Ютуб каналі музею https://youtu.be/2-DyyI5421k

Рекомендуємо

“Збережемо навіки незалежну і єдину…”. ЗАХІД до 31-ї РІЧНИЦІ Незалежності України

Вшанувати День Державного Прапора України і тридцять першу річницю Незалежності України Тернопільський обласний краєзнавчий музей гостинно запрошує усіх ...

Відеоекскурсія “Історія грошового обігу України”

30 років тому, 10 січня 1992 р. було введено в обіг першу грошову одиницю незалежної Української держави – купоно-карбованець. Ці тимчасові гроші ...

Щоб жити, пам’ятаймо!..

  16 лютого 2021 року о 14-ій годині розпочнеться літературно-мистецька зустріч “Спомини обпаленої долі…”, присвячена Дню вшанування ...