Главная / Зустрічі / Історія давнього стібка (зустріч 6)

Історія давнього стібка (зустріч 6)

В рамках проєкту “Історія давнього стібка”,  запрошуємо приєднатися до цікавого майстер-класу з вишивки     “Набирування групами стібків” за мотивами борщівської жіночої сорочки-хлопʼянки з села Шупарка Чортківського району  із фондів Тернопільського обласного краєзнавчого музею.

Коли 11 квітня о 14 год

Де  актова зала Тернопільського обласного краєзнавчого музею

Ціна  вхідний квиток у музей (60 грн)

Організатори 
 Тернопільський обласний краєзнавчий музей
Громадська організація “Школа борщівської народної сорочки”

Під керівництвом професіоналів з Громадської організації “Школа борщівської народної сорочки” ми розглянемо нову техніку вишивки.

  • Набирування – це шов, який виконували горизонтальними стібками, кожен з яких наполовину зміщений відносно іншого. У борщівській народній вишивці зміщується не кожен стібок, а група однакових паралельних стібків (3 стібки). Таку техніку називали  “набіране”.

Що потрібно

  • Тканину для крупної вишивки
  • Тупу голку з великим вушком
  • Пяльці для натягування тканини
  • Ножиці для різання ниток
  •  Вовняні нитки для вишивки

Нагадуємо 
Кожного другого четверга о 14 год в актовій залі Тернопільського обласного краєзнавчого музею ми разом вивчатимемо традиційні українські техніки вишивки, використовуючи зразки фондової збірки музею.

 Наступна зустріч запланована на 25 квітня з темою “Додаткові шви”.

Приходьте разом з нами творити красу! 

Рекомендуємо

Програма конференції “Калкське побоїще”

Шановні учасники, наукова конференція «КАЛКСЬКЕ ПОБОЇЩЕ» (до 800-ї річниці першої битви русів із монголами) розпочнеться о 10 год 31 травня у актовій залі ...

Участь музейників у Міжнародній науковій конференції  «Почаївський феномен: василіянський монастир Успіння Пресвятої Богородиці в історії і культурі України»

29 вересня 2023 року ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ презентував унікальну музейну колекцію почаївських старожитностей у Марійському духовному ...

Виставка «Пам’ять заради майбутнього»

В Тернопільському обласному краєзнавчому музеї діє виставка під назвою «Пам’ять заради майбутнього», присвячена Дню пам’яті і перемоги над нацизмом у ...