Главная / Зустрічі / "Історія давнього стібка" (зустріч 8)

“Історія давнього стібка” (зустріч 8)

В рамках проєкту “Історія давнього стібка”, відбудеться зустріч учасників проєкту з темою 🧵🪡 “Майстер-клас з вишивки діагональних смуг технікою колодки” за мотивами жіночої сорочки (станок) з села Пищатинці Чортківського району (Борщівщина), поч. ХХ ст. із фондів Тернопільського обласного краєзнавчого музею.
Коли❓ 23 травня о 14 год
Де❓ актова зала Тернопільського обласного краєзнавчого музею
Ціна❓ вхідний квиток у музей (60 грн)
Організатори❓
🔹Тернопільський обласний краєзнавчий музей
🔹Громадська організація “Школа борщівської народної сорочки”
☝️ Під керівництвом професіоналів з Громадської організації “Школа борщівської народної сорочки” ми розглянемо нову техніку вишивки.
🧵🪡 Шов “колодки ” називають “півхрестик”. Особливістю вишивки є ряди колодок, що навмисне нахилені в різні боки, чим створюють певну фактуру поверхні.
Що потрібно❓
🔹Тканину для крупної вишивки
🔹Тупу голку з великим вушком
🔹Пяльці для натягування тканини
🔹Ножиці для різання ниток
🔹Вовняні нитки для вишивки
❗️Нагадуємо
Кожного другого четверга о 14 год в актовій залі Тернопільського обласного краєзнавчого музею ми разом вивчатимемо традиційні українські техніки вишивки, використовуючи зразки фондової збірки музею.
🪡🧵Наступна зустріч запланована на 30 травня з темою «Майстер-клас з техніки «битим»»
✨Приходьте разом з нами творити красу!

Рекомендуємо

ДВА ПРОФЕСОРИ, ДВІ ДОЛІ 

«Чи й нині мерехтять зірки над хатою старою?.. Гей, краю мій, не знаєш ти, як тужно за тобою!» Богдан Лепкий …19 серпня 1902 року у селі Настасові ...

Сумну звістку приніс полудень 21 серпня 2016 року – відійшла у вічність завідувачка відділу науково-просвітницької роботи, мистецтвознавець Віра Стецько.

Екологія болю життя…

26 квітня виповнюється 35 років від аварії на Чорнобильській АЕС, що стала найбільшою в історії людства техногенною катастрофою. За підтримки Генеральної ...