Главная / Зустрічі / "Історія давнього стібка" (зустріч 8)

“Історія давнього стібка” (зустріч 8)

В рамках проєкту “Історія давнього стібка”, відбудеться зустріч учасників проєкту з темою 🧵🪡 “Майстер-клас з вишивки діагональних смуг технікою колодки” за мотивами жіночої сорочки (станок) з села Пищатинці Чортківського району (Борщівщина), поч. ХХ ст. із фондів Тернопільського обласного краєзнавчого музею.
Коли❓ 23 травня о 14 год
Де❓ актова зала Тернопільського обласного краєзнавчого музею
Ціна❓ вхідний квиток у музей (60 грн)
Організатори❓
🔹Тернопільський обласний краєзнавчий музей
🔹Громадська організація “Школа борщівської народної сорочки”
☝️ Під керівництвом професіоналів з Громадської організації “Школа борщівської народної сорочки” ми розглянемо нову техніку вишивки.
🧵🪡 Шов “колодки ” називають “півхрестик”. Особливістю вишивки є ряди колодок, що навмисне нахилені в різні боки, чим створюють певну фактуру поверхні.
Що потрібно❓
🔹Тканину для крупної вишивки
🔹Тупу голку з великим вушком
🔹Пяльці для натягування тканини
🔹Ножиці для різання ниток
🔹Вовняні нитки для вишивки
❗️Нагадуємо
Кожного другого четверга о 14 год в актовій залі Тернопільського обласного краєзнавчого музею ми разом вивчатимемо традиційні українські техніки вишивки, використовуючи зразки фондової збірки музею.
🪡🧵Наступна зустріч запланована на 30 травня з темою «Майстер-клас з техніки «битим»»
✨Приходьте разом з нами творити красу!

Рекомендуємо

Дискусійний клуб “Відома невідомаУкраїна” (лекція 24)

📣 Шановні прихильники української історії та культури! 🌟 Запрошуємо вас на захоплююче засідання дискусійного клубу “ВІДОМА НЕВІДОМА УКРАЇНА”. ...

Слово покривдженої Долі…

Валерій Марченко – український дисидент-правозахисник, літературознавець і перекладач. Народився 16 вересня 1947 року в Києві.

40 років гідропарку «Сопільче». Виставка у музеї

Вже 40 років гідропарк «Сопільче» захоплює відвідувачів своєю красою, дарує їм затишок, гарний настрій і здоров’я… Він є особливою окрасою ...